Uwierz w Jezusa

2014-07-06 12:04:04, komentarzy: 2

Modlitwa oddania życia Jezusowi Chrystusowi

Panie Jezu Chryste, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Wierzę, że w Swej Miłości Ojciec posłał Ciebie Jezu, abyś umarł za mnie na krzyżu i zbawił mnie.
Do tej pory sam kierowałem/-am swoim życiem i grzeszyłem/-am wobec Ciebie. Teraz wiem Jezu, że Ty żyjesz i możesz mnie uwolnić z wszystkich moich błędów i uleczyć moje słabości. Wyrzekam się wszystkich moich grzechów i wszelkiego przywiązania do nich.

Otwieram drzwi mojego serca przed Tobą i przyjmuję Cię w moje życie jako Pana i  Zbawiciela. Oddaję Ci moje życie Panie, abyś teraz Ty mnie prowadził. Pragnę pójść za Tobą, by pełnić wolę Bożą! Amen!

Uwierz w Jezusa
Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,9-10).

Wierzysz, że jest "jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą” (Jk 2,19).
Nie wystarczy uznać, że Bóg istnieje. Trzeba jeszcze oddać Mu swoje życie.
Wierzyć w Jezusa a uwierzyć i zaufać Jezusowi - to jest wielka różnica.

• Gość 21:18, 6 lipca 2014

Smutek spowodowany samotnością to jedna z trudnych sytuacji, jaka może nas spotkać. Jest to jednak samotność na nasze żądanie, jeśli nie potrafimy dostrzec obecności Boga w naszym życiu, możemy czuć się samotni, aczkolwiek nigdy nie pozostajemy sami, a Jezus stale jest obecny, jedyne co musimy zrobić to pozwolić mu tę obecność okazać.
    Nie obiecuję ci stałej modlitwy w twojej intencji, ale ilekroć będę pamiętać to na pewno poproszę Boga aby obdarzył cię tą łaską i pomógł ci go dostrzec.

• AK 21:11, 6 lipca 2014

Jakiś czas temu dodałem tę stronę do zakładek na swoim komputerze.
    Chciałbym mieć taką wiarę, żeby swój wolny czas poświęcać na prowadzenie takiej strony. Takie zaparcie by stale dodawać nowe wpisy.
    Dziękuję za tę stronę, pisz dalej; to co robisz jest cudowne.
    Pomódl się za mnie czasami proszę, bo już nikt się za mnie nie modli.
    Anonimowy Katolik