XII Stacja Drogi Krzyżowej

2017-04-08 19:02:44, komentarzy: 0

Wyznanie

Jezus umiera na krzyżu.

Mikołaj bardzo długo wpatrywał się w obrazek przedstawiający ukrzyżowanego Jezusa. Po około 20 minutach zamknął oczy. Ukazał mu się obraz Chrystusa z szeroko otwartymi ramionami. Jezus wyciągał do niego ukrzyżowane dłonie. Pragnął go przytulić ale nie mógł tego uczynić,nie mógł się poruszyć. Wówczas Mikołaj wstał podszedł do krzyża i przytulił się do Niego, do Jego świętych stóp. W jednej chwili poczuł jak stają się jednością. Z Nim, silnym i nieprzejednanym Bogiem. Boża miłość ogarnęła go całego i rozradowała jego serce. Powrócił do świata żywych ze świata umarłych.

Kochał Jezusa!